همایش ادبیات داستانی با حضور اساتید برجسته ادبیات کشور و مسئولین شهرستان شهریار برگزار شد

مراسم که از صبح پنجشنبه و در سالن همایش فرهنگسرای استاد شهریار شهرستان شهریار آغاز شد با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید نورانی شد.

پس از آن نوبت به سخنرانی رئیس اداره ارشاد شهرستان شهریار رسید. ایشان ضمن تسلیت ایام محرم و صفر و از هنرمندان شهرستان و میهمانان و از مسول کانون بسیج هنرمندان شهرستان شهریار تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه کارگاه ادبیات داستانی آغاز شد و “استاد سرشار” و “استاد پارسی نژاد” اداره جلسه را به عهده گرفتند و مباحث خود را مطرح کردند.

پس از پایان مباحث ادبی، موسیقی عاشورایی توسط گروه موسیقی “خایدانلو” در سالن همایش طنین انداز شد.

در این همایش همچنین از کتاب “اسبی که یالهایش” نوشته” استاد عابد” و “برگزیده نخستین داستانک های جشنواره پنجره مهر (دور برگردان)” و “مجموعه شعر (کرم پیله پروانه)” “دکتر مجتهدی” رونمایی شد.

در لحظات روحانی و ملکوتی اذان ظهر، نوجوان روشندل علی رضایی، با صدای زیبای خود اذان گفت و به مدیحه سرایی اهل بیت پرداخت.

در پایان جلسه علی حق پرست مسئول بسیج هنرمندان شهرستان شهریار از طرف ریاست سازمان بسیج هنرمندان استان تهران و فرمانده سپاه شهریار از حضور تک تک اعضا و هنرمندان تقدیر و تشکر کرد.

حضور مسئولین شهرستان شهریار در این جلسه از جمله فرماندار شهرستان ، ریاست اداره ارشاد ، امام جمعه موقت ، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رئیس سازمان میراث فرهنگی شهرستان شهریار، نشانگر اهمیت هنر ادبیات در شکل گیری فرهنگ عمومی، و توجهی است که مسئولین این شهرستان به حوزه ادبیات دارند.

052 (2) (Copy)

058 (Copy)

059 (Copy)

067 (Copy)

071 (Copy)

095 (Copy)

098 (Copy)

108 (Copy)

113 (Copy)

130 (Copy)

136 (Copy)

138 (Copy)

141 (Copy)

202 (Copy)

214 (Copy)

222 (Copy)

225 (Copy)


پاسخ دهید

دیدگاه شما