بیانیه هنرمندان استان تهران درباره جدا کردن اغتشاش گران فریب خورده از صف ملت سربلند ایران

پرچم ایران

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان استان تهران؛ صدور بیانیه‌ای جمعی از هنرمندان استان تهران ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر بر حفظ آرامش از سوی مردم تاکید کرد و عنوان کرده است: مردم فهیم و ولایتمدار ایران شور و شعور حسینی امروز همه آحاد ملت، بیشتر از همه به ضرورت حفظ آرامش در جامعه پی برده و دشمنان همواره تلاش می‌کنند، به هر بهانه‌ای به انسجام و وحدت مردم آسیب زده و از بیان خواسته‌های به حق و انتظارات مردم سوءاستفاده کرده و موج سواری کنند.

این بیانیه می‌افزاید: همه می‌دانیم دغدغه اقتصادی و رکود و بیکاری دل همه را به درد آورد، ولی بی شک حل مشکلات کشور به ویژه در مسائل اقتصادی نیازمند همت و تلاش مضاعف مسئولان و حفظ آرامش وحدت مردم است.

بیانیه سازمان بسیج هنرمندان استان تهران با تاکید بر لزوم پیگیری مطالبات به حق مردم ، از مسئولان ذی‌ربط می‌خواهد که تمام تلاش خود را به کار گیرند تا با پیاده سازی منویات مقام معظم رهبری و اجرای فرامین ایشان و اهتمام ویژه به موضوع اقتصاد مقاومتی به عنوان تنها راه برون رفت از مسائل و مشکلات موجود و حمایت از تولید ملی بر این مشکلات غلبه کنند.

به سخنرانی اخیر رهبرمعظم انقلاب که فرموند؛البته دستگاه قضایی ما بدون ایراد نیست و بنده از اشکالات قوه قضاییه و قوه مجریه بی اطلاع نیستم اما باید نقاط مثبت و منفی را در کنار هم دید و نباید همه را با یک چوب راند.
حضرت آیت الله خامنه ای هزینه های فراوان و طرحهای پیچیده امریکا را برای ایجاد اختلاف سیاسی، مذهبی، قومی و زبانی در ایران، بی فایده و شکست خورده دانستند و افزودند: به اذن الهی ملت ایران و نظام اسلامی در همه عرصه ها امریکا را مأیوس خواهند کرد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به این واقعیت که دشمن همواره منتظر فرصت و رخنه برای ورود و ضربه‌زدن به ملت ایران بوده است، افزودند: در قضایای چند روز اخیر، دشمنان ایران با ابزارهای گوناگونِ در اختیارشان از جمله پول، سلاح، سیاست و دستگاه امنیتی هم‌پیمان شدند تا برای نظام اسلامی مشکل ایجاد کنند.
ایشان گفتند: من در خصوص این قضایا حرف‌هایی دارم و در وقت آن با مردم عزیزمان سخن خواهم گفت.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به نقش مهم روحیه شجاعت و فداکاری در جلوگیری از اِعمال دشمنیِ دشمنان، شهیدان را نمونه کامل این روحیه و مجاهدت خواندند و افزودند: ملت ایران تا ابد مدیون شهیدان عزیزی است که دل از خانه و خانواده خود کندند و در مقابل دشمن خبیثی سینه سپر کردند که مورد حمایت غرب و شرق و ارتجاع منطقه بود.

این بیانیه می‌افزاید: برای اینکه مردم پیگیری مطالبات خود از راه قانونی خواستار باشند، تخریب اموال عمومی مشکلات مردم را چند برابر می‌کند و به هیچ عنوان قابل قبول نیست و ضمن وارد دانستن اعتراض و ابراز نگرانی از شرایط اقتصادی و معیشتی مردم و تاکید بر شتاب عملی در بهبود شرایط با علم و آگاهی به تلاش دشمنان قسم خورده این مرز و بوم و به تاسی از علمدار کربلا حضرت عباس (علیه السلام ) اعلام میکنیم هوشمندانه در پشت سر رهبر انقلاب و دفاع از نظام مقدس چمهوری اسلامی تا پای جان خواهیم ایستاد.   “چو ایران نباشد تن من مباد ”    

 

 

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما