چرا مرگ بر آمریکا؟

IMG_9877

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان استان تهران؛درنشست خبری به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان حسین نادری ریاست محترم سازمان بسیج هنرمندان استان تهران اشاره کرد به ملت شریف وغیرتمند ایران با هدایت رهبری برگرفته از خط مشی انبیاء ونهضت عاشورای اباعبدالله(علیه السلام) پس از سال های متمادی مبارزه با شعار “هیات منا الذله” مبارزه با استکبار واجنبی ها وخیانت های بیشمار انگلیسی ها بر ایران وشیطان بزرگ که درقرن حاضر از کودتای۲۸مرداد گرفته تا جنگ رو در رو در دوران دفاع مقدس وهمچنین ساقط ساختن هواپیمای مسافربری وبه شهادت رساندن همه ی سرنشین ها از کودک تا بزرگ سال که تا به این لحظه نیز این دشمنی وخصومت با ملت ایران با تحریم های ظالمانه حتی دارویی و….. به دشمنی خود ادامه می دهد.

در ادامه افزود یوم الله ۱۳آبان که یک حرکت خودجوش توسط دانشجویان زمان شناس پیرو خط امام(ره) که با حرکت خود لانه جاسوسی آمریکا را به تسخیر خود درآوردند ونقشه های شوم آمریکا جنایت کار را برای چند دهه آینده ایران کشیده بودند آشکار ساخت.

جای دارد ضمن بزرگداشت روز استکبار ستیزی روحیه مبارزه جهادی با دشمنان این سرزمین را به نحوشایسته به نمایش بگذاریم.

از این رو از کلیه هنرمندان استان تهران دعوت بعمل می آید با گرامیداشت این روزمبارزه و روزاستکبارستیزی وجوان مومن انقلابی را با حضور خود در صحنه با نقش هنرمندانه برای برملا ساختن نقشه های شوم آمریکای جنایت کار وجهان خواه به جهانیان آشکار سازیم.

ای زشرار ستم شلعه به عالم زده                             امن وامان جهان یک سره برهم زده

برسرهرخرمنی،در دل هرگلشنی                                   آتش بیداد تو صاعقه غم زده

ثروت انبوه تو خون دل توده هاست                              کین تو بر سینه ها دشنه ماتم زده

دزدجهان خواره ای دیو ستم پاره ای                              عقرب جراره ای،روبه مکاره ای

13920812162930509_PhotoL

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما