حماسه ۹ دی آئینه تمام نمای بصیرت و ولایت مداری ملت ایران است

image_2018_12_26-14_41_54_106_NAZ

   لَقَدِ ابتَغَوُا الفِتنَهَ مِن قَبلُ وَ قَلَّبُوا لَکَ الأُمُورَ حَتَّی جَآءَ الحَقُّ وَ ظَهَرَ أَمرُ اللهِ وَ هُم کَرِهُونَ ۴۸ توبه

آنها پیش از این اقدام به فتنه انگیزی نمودند و کارها را برای تو دگرگون ساختند تا زمانی که حق آشکار گشت و همچنان آنها اکراه داشتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان استان تهران؛در نشست خبری به مناسبت یوم الله ۹دی حسین نادری مسئول محترم سازمان بسیج هنرمندان استان تهران ضمن گرامیداشت حماسه عظیم ۹دی مطالبی را دراین راستا بیان فرمودند؛

بازخوانی و واکاوی مستمر علل و چرایی حماسه ۹ دی برای نسل های جوان و آینده ساز ایران زمین و تبدیل آن به یک حقیقت ملموس، همیشه جاری و الهام‌بخش در روند رو به جلوی انقلاب و در عینیت جامعه اسلامی لازم است.
حماسه عاشورایی ۹ دی ماه، آئینه تمام نمای بصیرت، بیداری، هوشیاری و ولایت‌مداری ملت ایران و صحنه شکست جبهه متحد ضد انقلاب داخلی و خارجی تحت مدیریت نظام و شبکه صهیونیسم جهانی، در فتنه بزرگ و پیچیده پس از انتخابات سال ۸۸بود که در مقطعی حساس تهدید دشمن را به فرصتی برای شکوفایی و نمایش قدرت انقلاب و نظام در دوره‌ای جدید تبدیل کرد.
این حماسه سترگ و شگفت‌انگیز پس از ۸ ماه تحرک فتنه‌گران اجیر شده کانون‌های استکباری، توانست انقلاب اسلامی و ملت ایران را به فضل الهی از توطئه‌ای بسیار پیچیده و خطرناک عبور داده و با کور کردن چشم فتنه و منزوی ساختن سران فتنه و خواص بی‌بصیرت، سر فصل نوینی در روند تکاملی انقلاب و پیوند وثیق امام و امت در جامعه اسلامی بگشاید.
تبیین حماسه ۹ دی ماه سال ۸۸، تجدید بیعت ملت مؤمن و انقلابی ایران با ولایت فقیه و مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی)، نفی سلطه و حمایت بیگانگان از فتنه‌گران، دفاع عاشقانه از انقلاب و اصول و ارزش های دینی و مقدسات مذهبی و مذمت خواص و نخبگان بی‌بصیرت را از جمله ره‌آوردهای آن واقعه فراموش ناشدنی برشمرده است.

در ادامه افزودند:ملت نستوه و با بصیرت ایران به برکت آموزه‌های راهبردی فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دی ماه دیگر اجازه نخواهد داد فتنه‌جویان و منحرفین از فرصت‌های نظام و عرصه‌های مردم سالاری دینی – مانند انتخابات – در کشور، سوءاستفاده و با تحرکات فریبنده و دشمن‌پسند، فتنه‌های جدیدی را مهندسی و عملیاتی کرده و با پشتیبانی و هدایت شبکه‌های صهیونیستی و استکباری اهداف ضد انقلابی و مغایر با منافع، مصالح و امنیت ملی کشور را دنبال کنند.

در پایان ایشان اشاره نمودند که برنامه های ادبی هنری وفرهنگی در کانونهای شهرستانهای استان تهران به مناسبت گرامیداشت حماسه عظیم ۹دی برگزار می گردد.

150464


پاسخ دهید

دیدگاه شما