پیام تبریک ریاست سازمان بسیج هنرمندان استان تهران در آستانه سال جدید

پیام تبریک ریاست سازمان بسیج هنرمندان استان تهران در آستانه سال جدید

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان استان تهران؛درآستانه حلول بهار طبیعت و نوروز ایرانی،حسین نادری ریاست محترم سازمان بسیج هنرمندان استان تهران در پیامی با شعار {{عید در خانه بمانیم}} ، فرارسیدن این ایام سعید را به هم وطنان عزیز، رهبرمعظم انقلاب و هنرمندان تبریک گفتند.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب‌القلوب والابصار یا مـدبـراللیـل والنهـار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

السلام علیک یا باب الحوائج، موسی بن جعفر(علیه السلام)

سال ۹۸ را درحالی به اتمام می رسانیم که با تمام سختی ها ودشوراری ها شامل(سیل گلستان،مازندران،لرستان،حوادت آبان ماه با نقش شوم استکبار، شهادت ناجوانمردانه سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی، سیل سیستان وبلوچستان و در آخرسال این ویروس منحوس که امید داریم با شکیبایی و رعایت بهداشت فردی و عمومی ریشه این ویروس وبیماری خشک شود.

با آغاز سال نو که مصادف شده است با شهادت حضرت امام موسی کاظم(علیه السلام) با آرزوی صحت سلامتی وتندرستی برای یکایک هم وطنان عزیز خواهران وبرادران از خداوند باری تعالی خواستاریم.

هنرمندان استان تهران از عموم هم وطنان عاجزانه درخواست می نمایند ضمن رعایت اصول بهداشتی فقط برای خرید مایحتاج آن هم یک نفر از منزل خارج شود ودر ایام عید خواهشاً به مسافرت نرویم که باعث انتشاراین ویروس موجب آسیب به جامعه ی عزیزمان نشویم.

سپس با همدلی وصبر شکیبایی بتوانیم ان شاءالله به زودی کرونا را شکست دهیم که پس از آن مجدداً شاهد دورهمی های خانوادگی،اجتماعی با سلامت وتندرستی باشیم.

ضمناً هنرمندان استان تهران در ایام تعطیلات با تولید برنامه های هنری ادبی شامل(نمایش استندآپ کمدی کوتاه،طرح های تجسمی،فیلم مستند)در شبکه های مجازی و رسانه ملی موجب شادی نشاط وامید شما هم میهنان خواهند شد.

ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی

از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

 

گوشه ی از فعالیت انجمن های هنری ادبی:

 

طرح های تجسمی بسیج هنرمندان استان تهران طرح های تجسمی بسیج هنرمندان استان تهران


پاسخ دهید

دیدگاه شما